O společnosti

Jsme společnost APSAZ Consulting a naší hlavní nápní práce je vyhledávání, doporučení a dodávání vhodných kandidátů v oboru informačních technologií pro naše klienty. Jinými slovy – úspěšně propojujeme nabídku a poptávku na trhu lidských zdrojů v IT. Jsme malá a pružná akciovka spojující prvky personální agentury, software house a integrátora trhu. V oboru IT služeb jsme od roku 2009 a trošku neskromně, ale hrdě říkáme, že od té doby jsme si vybudovali v branži dobré jméno a máme svůj neustále se zvyšující podíl na trhu. Postupně budujeme společnost, která má permanentně rostoucí výsledky, která je společensky prospěšná, kde se cítíme šťastni a kde si v neposlední řadě vyděláváme slušné peníze – zcela v duchu japonské filozofie Ikigai.

Zakládáme si na co nejhlubším možném poznání potřeb našich klientů a zároveň na maximálním pochopení představ a možností kandidátů. Každému z oslovených pracovníků se u nás dostane osobní a neformální péče, přičemž nezanedbáváme žádnou ze složek a fází komunikace. Nejsme pouhými „přeposílači CVček“, ale klientům posíláme jen prověřené a opravdu vhodné kandidáty. Zároveň kandidáti od nás dostávají jen takové pracovní nabídky, které je mohou reálně zaujmout. Tím šetříme oběma stranám čas i peníze. Jde nám o naše dobré jméno a o kvalitu, nikoli o zahlcení obou stran nabídkami resp. poptávkami.

Neváháme komukoli z našich partnerů konstruktivním způsobem říci i nepříjemnou pravdu a vysvětlit jim, co společně můžeme (u)dělat lépe. Věříme, že jen tvrdá a cílevědomá práce vede k cíli, i když to zní jako tisíckrát otřepané klišé. Když se vyskytne jakýkoli problém (a všichni víme, že problémy bývají i v těch nejlepších firmách), nedochází u nás k pověstnému „plechování pozadí“, natož ke svalování viny na druhé, ale nastane spontánní řetězová reakce u každého z nás, kdy upřímně říkáme, co jsme zanedbali či co jsme mohli udělat lépe, a společně aktivně hledáme to nejvhodnější řešení.

Postupně rozšiřujeme naše aktivity do samostatných projektů v oblasti IT. Provozujeme karierní portály www.jobstack.it a www.hledameajtaky.cz, z nichž zejména ten prvně jmenovaný je špičkou na trhu. V blízké budoucnosti se chceme zaměřit na prohloubení a integraci našich služeb a napřít své úsilí za hranice České republiky.

Najdeš u nás přátelskou atmosféru

Získáš podporu rodinné firmy, kde všichni mají své místo.

Slibujeme jen to, co můžeme splnit

Když něco řekneme, tak to platí. Za svými lidmi stojíme, protože víme, že jsou to nejcennější, co máme!

Faktury platíme vždycky včas

Navíc k nim pravidelně přidáváme zajímavé bonusy.

Co u nás ještě najdeš?

Skvělou partu lidí, zázemí rodinné firmy, osobní přístup a otevřené dveře k vedení, bonusy podle pracovních výsledků, pravidelná neformální setkání s dobrým jídlem a pitím, super firemní párty a další akce.

Co o nás říkají naši klienti?

Ve firmě jsem pracoval 2 roky. Při převzetí projektu neproběhlo standardní předání, ale super kolegové mi pomohli s rychlou orientací u zákazníka. S kolegy jsme si pravidelně předávali zkušenosti s řízením projektů u zákazníků, takže při řešení obtížných situací víte, na koho se obrátit. Mám velice příjemné vzpomínky na firmu APSAZ, protože tam pracují super lidi. Rozhodně se s nimi budu i nadále rád potkávat.
Jan M.
Projektový manažer
Today, there are very few tech recruiters who take the time to actually connect with you and try to figure out what you'd like to do with your life. Honza is one of the very few that actually care. It's very nice to meet a person who's first instinct isn't to be done with you asap but to get to know you a little better and if possible, to help you get an awesome job you'll love. I couldn't recommend him highly enough and encourage anyone interested to get in touch.
Jan P.
Development leader
Na APSAZu si nejvíce cením otevřeného a proaktivního přístupu při shánění vhodného zaměstnání. Jelikož mají velké zkušenosti s IT prostředím na různých úrovních a mnoho zajímavých kontaktů, mohu je vřele doporučit pro spolupráci.
Jiří F.
Projektový manažer
APSAZ nám dodává své kandidáty déle než 5 let a vždy se můžeme spolehnout na jejich odpovídající kvalitu, vysokou odbornost a profesionalitu. Umějí nám férově sdělit i negativní informace a neustále z nich mám pocit, že finanční efekt není to hlavní, o co jim v naší společné práci jde.
Filip B.
Spokojený klient, technologický sektor

Pojď do toho s námi!

Nábor

Hledáme srdcaře a nadšence, které práce baví a kteří chtějí IT svět zlepšovat a posouvat dál.

Chci vědět víc

Obchod

Našim klientům dodáváme odborníky a když to potřebují, tak jim umožňujeme využít i všechny naše zkušenosti.

Chci vědět víc